Lady PU Pouch Eco Beauty Cosmetic Bag

Опис

Основни детали

 • материјал: СТП
 • тип: Bag
 • Име на производот: Fashion Design Lady PU Pouch Eco Beauty Cosmetic Bag
 • боја: Customized
 • големина: Customized
 • Користење на логото: 1)Embossed Logo for free 2) Customized Logo
 • MOQ: 500 pcs/style/color
 • Примерно време: 7-10 Денови
 • Packing: Tissue paper + OPP bag/Customized
 • Lead time: 30 days after confirm the PP sample
 • користење: Daily
 • Feature: Comfortable

Packaging & Delivery

пакување Детали: Tissue Paper+Plastic Bag+Dust Cover Bag+Carton
Fashion Design Lady PU Pouch Eco Beauty Cosmetic Bag
испорака Детална: 30 дена по исплата

Осврти

Нема рецензии уште.


Бидете првиот преглед го "Lady PU Pouch Eco Beauty Cosmetic Bag

Нешто да разговараат?


 

Enquiry for Lady PU Pouch Eco Beauty Cosmetic Bag