Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags

-50%

Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags

$6.00 $3.00

Features:

*High quality Crocodile Pattern PU leather

*Europe Fashion Simple Design

SKU: CLP7715 категорија: таг:
Погледнете ја количката

Опис

Основни детали

 • материјал: СТП
 • тип: Bag
 • Име на производот: Customized Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags
 • боја: Customized
 • големина: Customized
 • Користење на логото: 1)Embossed Logo for free 2) Customized Logo
 • MOQ: 500 pcs/style/color
 • Примерно време: 7-10 Денови
 • Packing: Tissue paper + OPP bag/Customized
 • Lead time: 30 days after confirm the PP sample
 • користење: Daily
 • Feature: Comfortable

Packaging & Delivery

пакување Детали: Tissue Paper+Plastic Bag+Dust Cover Bag+Carton
Customized Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags
испорака Детална: 30 дена по исплата

Осврти

Нема рецензии уште.


Бидете првиот преглед го "Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags

Нешто да разговараат?


 

Enquiry for Crocodile Pattern Plain Black PU Men Cosmetic Bags